Šiuolaikinis šokis

Šiuolaikinio šokio užsiėmimų metu lavinama koordinacija, lankstumas, muzikalumas, kūrybiškumas, mokoma atlikimo ir šokio technikos subtilybių, gilinimąsi į šokio elementus (judesio jėgą, erdvę, laiką), o taip pat labai daug dėmesio skiriama kūrybinėms užduotims, kurios išlaisvina ne tik judesius bet ir jausmus.

Daug judesių atliekama atsigulus ant grindų. Jų pagalba įsisavinama taisyklinga kūno padėtis, stiprinami pirštai, kojų, pilvo bei nugaros raumenys, o taip pat kojų verstumas, pusiausvyros pajautimas, lankstumas. Paauglei atlieka įvairiausius tempimo pratimus, kurie suteikia veržlumo bei didesnę amplitudę atliekant įvairius judesius.

Šokant šiuolaikinį šokį atsipalaiduojama, išreiškiama susikaupusi energija, mokomasi bendrauti ir  bendradarbiauti, kurti grupėje, poroje ir pavieniui.

Taip pat daug dėmesio skiriama improvizacijai, kurios metu jaunieji šokėjai  susipažįsta su savo kūnu, mokosi jį valdyti, išreikšti emocijas judesiu.


Šiuolaikinio šokio užsiėmimuose studijoje ,,Asorti“ šokėjai patirs gerų emocijų ir turiningai praleis laiką, dalyvaus renginiuose.
Pajusk šokio teikiamą laisvę ir jėgą! 
 
ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO  užsiėmimai vyksta 3 kartus per savaitę:
pirmadieniais, trečiadieniais Laisvės pr.60, ASORTI teen grupė (13+) 16.30 val. Vieno užsiėmimo trukmė — 45 min.

Mūsų komanda

VAIDA VAIČIULYTĖ
VAIDA VAIČIULYTĖ
Grupinių užsiėmimų trenerė
Style switcher RESET
Color scheme