Pastaruoju metu labai paplitusi frazė, kad sėdėjimas yra šių laikų rūkymas. Ar pastebėjote savo darbuotojus besiskundžiančius nugaros ar galvos skausmais, pervargimu ar sumažėjusiu darbingumu? O juk mūsų kūnai sutverti judėti! Kviečiame įmones labiau susirūpinti savo darbuotojų sveikata, nes tik geros savijautos darbuotojas dirbs su džiaugsmu ir turės tam energijos.

Įmonėms siūlome kelis bendradarbiavimo variantus:

1. Mūsų trenerė atvyksta į įmonę sutartu laiku ir darbuotojams praveda jiems aktualiausią bei reikalingiausią mankštą. Kalanetika, joga ir pilates – populiariausios treniruotės nereikalaujančios jokio išskirtinio pasiruošimo. Jų metu nėra smarkiai prakaituojama, tad nėra būtinybės praustis po dušu. Efektyvumas slypi ne treniruotės intensyvume, tad iš treniruotės išeisite pasikrovę energijos ir neišsekę. Mankšta būtų pritaikyta būtent Jūsų įmonės poreikiams.
2. Jūsų darbuotojai gauna išskirtines sąlygas atvykti ir išsibandyti treniruotes pas mus, šokio ir sveikatingumo studijoje.
3. Vedame kalanetikos, jogos, Pilates, lieknėjimo ir kitas treniruotes Jūsų pasirinktoje vietoje. Tai gali būti išvažiuojamieji seminarai, poilsio stovyklos, kolektyvinės išvykos, renginiai ir šventės.

Turite kitų idėjų? Siūlykite, esame atviri bendradarbiavimui.

Dėl iškilusių klausimų, galite kreiptis šiais nurodytais tel.:

+370 623 04747 Vaida

Laukiate svarbiausios gyvenimo šventės?  Norite nustebinti svečius ir draugus? Mes galime Jums padėti ne tik išmokti šokti, bet ir sukurti šokio kompoziciją pagal Jūsų norimą muziką ar idėją ! Individualios  šokio pamokos studijoje ASORTI- tai ne tik puiki galimybė, Jums praleisti daugiau laiko kartu , bet ir sukurti įsimintiniausią  Jūsų  gyvenimo šokį. Nustebinkite ne tik artimuosius, bet ir save!

Plačiau…

Organizuojate mergvakarį? Norite nustebinti būsimą nuotaką, tačiau nežinote kaip?  Mes galime Jums padėti !

Siūlome Jums:

  • Nepamirštamą laiką šokių studijos ASORTI salėje (trukmė nuo 1 val.).
  • Individualią šokio pamoką , pagal Jūsų pasirinktą muziką ar idėją.
  • Tai pat Jūs galite nuomotis įvairius šokių kostiumus bei užsisakyti profesionalaus fotografo paslaugas

Plačiau…

Šokio pamoka jūsų darbovietėje/įmonės renginyje

Organizuojate įmonės renginį ar vakarėlį? Norite nustebinti kolegas, tačiau nežinote kaip?  Mes galime Jums padėti!

Siūlome Jums:

  • Nuotaikingą šokio pamoką ar kelias pamokėles Jūsų renginio metu.
  • Tai pat Jūs galite nuomotis įvairius šokių kostiumus bei užsisakyti profesionalaus fotografo paslaugas, kuris įamžins Jūsų nuotaikingą darbo kolektyvą šokio pamokos metu.

Turite kitų idėjų? Siūlykite, esame atviri bendradarbiavimui.

Dėl iškilusių klausimų, galite kreiptis nurodytu tel.: +370 623 04747 Vaida

Laisvu metu, kai nevyksta šokio pamokos ir užsiėmimai, yra galimybė išsinuomoti mūsų mūsų jaukios studijos erdves. Patalpos tinka individualioms ir grupinėms mankštoms, šokio repeticijoms, mokymams, seminarams.

Informacija apie kainas ir studijos erdvių laisvus laikus: +37062304747/ [email protected]asortistudija.l
t