Apie mus

„ASORTI“ studija susikūrė 2011 metais. Studijos įkūrėja Vaida Vaičiulytė įgyvendino savo didžiausią svajonę – šokį sieti ne tik su hobiu, bet ir visa gyvenimo veikla, darbu. Mūsų studijoje susibūrė motyvuoti, kvalifikuoti savo srities specialistai, kurie veda šokio, sporto bei sveikatingumo užsiėmimus, organizuoja renginius, projektus, vasaros stovyklas ir seminarus.

Studijos vadovai siekia atskleisti šokio teikiamą laisvę bei jėgą, skleidžia sveikos gyvensenos vertybes, kuria harmoningą aplinką, kurioje didelis dėmesys skiriamas kiekvienam asmeniui. Užsiėmimai vyksta nedidelėse grupėse, naujausių mokymo ir ugdymo metodų taikymas padeda atskleisti žmogaus individualumą ir unikalumą.

Mūsų šūkis – Asorti – daugiau nei šokis!

Rekomenduojame programas, atitinkančias šiuolaikinio žmogaus gyvenimo įpročius ir būdą. Studijos sukurtos programos yra skirtos nuo 3 metų iki neriboto amžiaus. Mažuosius šokėjus kviečiame pažinti pirmuosius šokio elementus. O vyresniesiems šokėjams siūlome išbandyti tokius šokių stilius, kaip klasikinis, šiuolaikinis, solo latino, linijiniai, kubietiška salsa ir kiti.

Džiugu, kad nuo 2014 metų į savo vykdomą veiklą įtraukėme sporto ir sveikatingumo programas: kalanetiką, kūno mankštą, pilates, kūno dizainą ir kt.

Kviečiame prasmingai praleisti laiką su Asorti šeima

Mūsų komanda

Geriausi „Asorti“ treneriai
VAIDA VAIČIULYTĖ
VAIDA VAIČIULYTĖ
Grupinių užsiėmimų trenerė
Style switcher RESET
Color scheme