Vestuvinio šokio pamokos

Laukiate svarbiausios gyvenimo šventės? Norite nustebinti šventės svečius ir šeimos narius?

Mes galime Jums padėti ne tik išmokti šokti, bet ir sukurti šokio kompoziciją bei pritaikyti choreografiją konkrečiai JŪSŲ porai, pagal norimą muziką ir/ar pasirinktą idėją!

Individualios vestuvinio šokio pamokos, Šokio ir sveikatingumo studijoje „Asorti“ – tai ne tik puiki galimybė Jums daugiau laiko praleisti kartu, bet ir būdas atrasti save iš naujo ir džiaugtis judesio, kūrybos ir saviraiškos laisve.

Pirmasis Jaunųjų šokis, tai ne tik puiki ir įsimintina vakaro pradžia, tai ir dovana SAU ir vakaro svečiams. Kviečiame, Jus, kartu sukurti nuostabų pasirodymą – pirmąjį Jaunųjų šokį. Nustebinkite ne tik artimuosius, draugus, bet ir save!

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek pamokų reikia? Pamokų skaičius yra labai individualus, dažniausiai priklauso nuo to, kiek laiko liko iki Jūsų šventės, nuo Jūsų užimtumo, šokio patirties, ir žinoma, pageidaujamo rezultato. Jei norėsite sudėtingesnės choreografijos, prireiks daugiau pamokų, paprastai svyruoja nuo 5-8 pamokų. Jų metu susipažinsite su pagrindiniais pasirinkto šokio žingsniais. Svarbu pabrėžti, kad kiekviena pora turi savo kūno istoriją, todėl individualiai atsižvelgsime į Jūsų lūkesčius ir poreikius, sukursime tinkamiausią choreografiją, kuri atskleis Jūsų poros pliusus.

Kokia yra šokiui tinkama muzika? Didelę įtaką šokio sėkmei turi dainos pasirinkimas.

Visų pirma muzika ar daina turi patikti Jums. Rekomenduojame rinktis dainą, kuri Jums ką nors malonaus primena, iš judviejų draugystės ar tiesiog sukelia pozityvias mintis. Labai svarbu įsiklausyti į dainos tekstą, juk nenorėtume girdėti vestuvių dieną, apie „nelaimingą meilę“, „mirtį“ ar kitas liūdnas, negatyvias mintis.

Svarbu pabrėžti, kad muzikinis kūrinys turi ne tik patikti, bet ir puikiai derėti prie pasirinktos šventės temos, būti aiškaus ir suprantamo ritmo.

Dažniausiai rekomenduojame, išsirinkti bent kelis muzikinius kūrinius, juos būtinai bent kelis kartus perklausyti poroje, dar kartą peržiūrėti dainos tekstą (jei toks yra). Pasirinkto kūrinio žodžiai, turėtų būti prasmingi ir tikti Jūsų meilės šventei.

Jei negalėsite išsirinkti tinkamos muzikos ar pritrūks idėjų, Šokio ir sveikatingumo studijos „Asorti“ šokio mokytoja ir choreografė, Vaida Asorti, Jums būtinai patars, pakonsultuos ir padės rasti geriausiai tinkantį variantą Jūsų porai.

Kokia yra vestuvinio šokio trukmė? Dažniausiai muzikos kūrinio trukmė būna 3 – 4 min., tačiau jei visą šį laiką šoksite, svečiams gali pabosti net ir itin įspūdingas šokis.

Tinkamiausia šokio trukmė, kurią mes Jums rekomenduojame – apie 1:45 – 2:20 min. Per tiek laiko spėsite parodyti gražiausius šokio žingsnius, įsimintinus pakėlimus bei sukinius, prikaustysite svečių dėmesį, o svarbiausia – jį išlaikysite viso pasirodymo metu.

Rekomenduojame, prisiminti auksinę taisyklę: „Kartais mažiau yra daugiau!“.

Dėl individualių pamokų teiraukitės tel. +37062304747 arba el.paštu. info@asortistudija.lt

Būtina išankstinė registracija!

*vaizdo medžiaga yra saugoma autorinių teisių

Parašykite savo komentarą