Šiuolaikinis šokis

Šiuolaikinio šokio užsiėmimų metu lavinama koordinacija, lankstumas, muzikalumas, kūrybiškumas, mokoma atlikimo ir šokio technikos subtilybių, gilinimąsi į šokio elementus (judesio jėgą, erdvę, laiką), o taip pat labai daug dėmesio skiriama kūrybinėms užduotims, kurios išlaisvina ne tik judesius bet ir jausmus.

· Daug judesių atliekama atsigulus ant grindų. Jų pagalba įsisavinama taisyklinga kūno padėtis, stiprinami pirštai, kojų, pilvo bei nugaros raumenys, o taip pat kojų verstumas, pusiausvyros pajautimas, lankstumas.

· Šokėjai atlieka įvairiausius tempimo pratimus, kurie suteikia veržlumo bei didesnę amplitudę atliekant įvairius judesius.

· Šokant šiuolaikinį šokį atsipalaiduojama, išreiškiama susikaupusi energija, mokomasi bendrauti ir bendradarbiauti, kurti grupėje, poroje ir pavieniui.

· Daug dėmesio skiriama improvizacijai, kurios metu jaunieji šokėjai susipažįsta su savo kūnu, mokosi jį valdyti, pajausti, gerinti judesių atlikimo kokybę, išreikšti emocijas judesiu bei mėgautis procesu.

Šokio ir sveikatingumo studijoje ,,Asorti“ šokėjai patirs gerų emocijų ir turiningai praleis laiką, dalyvaus įvairiuose renginiuose, projektuose, festivaliuose bei konkursuose.

Pajusk šokio teikiamą laisvę ir jėgą! Prisijunk prie ASORTI studijos šeimos.

Turite klausimų? Norite pasikonsultuoti? Drąsiai skambinkite arba rašykite. Mes mėgstame bendrauti!

Pagarbiai,
Šokio ir sveikatingumo studija „Asorti“
www.asortistudija.lt
info@asortistudija.lt
+370 623 04747