Šokėjų kelionė po pasaulį

Gruodžio 11-ąją nuo pat ankstyvo ryto Vilniuje siautėjo pūga, tačiau nepaisydami to žmonės skubėjo į Vilniaus Kamerinį teatrą, kuriame jų laukė tikra kelionė po įvairias pasaulio šalis.

Šią dieną Šokio ir sveikatingumo studija „Asorti“, kuriai vadovauja profesionali šokėja Vaida Vaičiulytė, šventė jau 5-ąjį gimtadienį. Scenoje pasirodė daugiau nei pusšimtis įvairaus amžiaus šokėjų, kurios nuo pat pirmų akimirkų prikaustė žiūrovų dėmesį šiuolaikinio šokio spektakliu „Gyvenimas – tai stebuklas“, kuriuo šokėjai siekė atskleisti gyvenimo džiaugsmą, jo trapumą bei dinamiškumą.

Geras studijos bičiulis Pavelas Belous, kuriam buvo patikėtas renginio vedėjo vaidmuo, susirinkusiuosius įspėjo, jog šįvakar šokėjos jiems atskleis tiek pasaulio kraštų paslapčių, kiek jiems tikrai neteko matyti. Ir jis neklydo. Žiūrovai nusikėlė į Lotynų Ameriką, Kubą, Slavų šalis, Italiją, Ispaniją.

Jubiliejinius metus studijos šokėjos nusprendė švęsti ne paprastai, o su būriu draugų. „Asorti“ pasveikinti atvyko iliuzionistas Edgaras Mažeika Emmagic, kuris dovanų atvežė užburiantį, kupiną stebuklų, magišką pasirodymą, nuostabią muziką dovanojo saksofonistas Žygimantas Skvarčevskis ir smuikų duetas „L ir K duo“ bei solistė Deimantė Janulytė, energingą pasirodymą kartu su šokėjomis atliko perkusininkas Donatas Senkus „Dony Drums“.

Tam, kad kiekvienam, atėjusiam į koncertą, sušildytų širdis ir suteiktų pačias geriausia emocijas, „Asorti“ studijos šokėjos atidavė visas jėgas. Tačiau jos tiki, kad šokis vienija ir suartina. Tai ne tik laisvalaikio užsiėmimas, tai emocijų ar jausmų išreiškimas, asmenybės ugdymas, o kai kuriems tai neatsiejama gyvenimo dalis. Ir jei bent vienam, žiūrint pasirodymus, kilo noras šokti, vadinasi kelionė po pasaulio šalis pasiekė tikslą.

Parašykite savo komentarą