Interviu su šokio ir sveikatingumo studijos „Asorti“ nare, Valentina Mikšiene: kaip nepamiršti savęs gimus vaikui?

KAIP PASIKEITĖ JŪSŲ GYVENIMAS GIMUS SŪNUI?

Gimus sūnui, gyvenimas apsivertė aukštyn kojom – iš darboholikės, visur bėgančios, reikėjo išmokti būti – tiesiog mama. Bet už tai, išmokau džiaugtis kiekviena akimirka, atsirado naujas jausmas – drugeliai pilve, kai pamatai, pamyluoji savo mažą kleckiuką, pamiršti apie visas negandas ir bemieges  naktis ir visai už tai nepyksti ant nemigos kaltininko.

KAIP JUMS PAVYKSTA DERINTI LAISVALAIKĮ, MANKŠTAS IR KITAS MYLIMAS VEIKLAS AUGINANT SŪNŲ?

Aš, kaip ir visos kitos merginos mėgstu puoštis, gražiai atrodyti, mėgstu patikti sau ir kitiems, o visi vaikai +/- turi tam tikrą savo ritmą. Tai reiškia, paroje atsiranda laiko tarpai, kurių metu tiksliai žinau, kada Neitanas miegos apie porą valandų – tada atsiranda laikas sau ir visiems mano hobiams. Be galo esu dėkinga šokio ir sveikatingumo studijai Asorti, nes prie mankštų galiu prisijungi bet kokiu paros metu, kadangi mankštos įrašai yra išsaugomi, o tai yra labai svarbu man derinant savo laiką prie sūnaus ritmo.

5 SVARBIAUSI PATARIMAI: KAIP NEPAMIRŠTI SAVĘS GIMUS VAIKUI?

  1. Niekada neišsižadėkite savo pomėgių, svajonių, juk mes visi turime savo poreikių – neatiduokite visos savęs vaikui, leiskite sau kartais pabūti šiek tiek egoistėm – nes laiminga mama, laiminga visa šeima.
  2. Sportuokite – nes sporto metu ima skirtis laimės hormonai, aktyviau veikia smegenys, suintensyvėja kraujotaka, vienu žodžiu sportas suteikia sparnus“.
  3. Nesvarbu, kad šiuo metu visame pasaulyje siaučia pandemija, o mūsų šalyje karantinas – neužsidarykite namuose, dažniau išeikite iš namų pasivaikščioti, pakeisti aplinką, pravalyti mintis.
  4. Bent kartą į mėnesį atraskite laiko romantikai – taip, taip žinau, kad auginant vaikus tai atrodo neįmanoma, bet susiorganizuokite romantišką vakarą sau ir savo mylimajam (juk vaikus keletą valandų gali prižiūrėti ir močiutė).
  5. Ir niekada nederinkite motinystės su tinginyste, nesvarbu, kiek Jūs auginate vaikų, juk mėgstamai veiklai, visada atsiras valandėlė.

Dėkojame Valentinai, už šiltą ir įkvepiantį pokalbį. Nuoširdžiai tikime, kad visada galime atrasti laiko sau ir savo kūnui, nes viskas priklauso tik nuo mūsų pačių nusiteikimo ir požiūrio. Kartais kliūtis galime apeiti, išmokdami laiko planavimo ir prisitaikydami prie kitokio gyvenimo ritmo ir tempo. Tikime, kad laiko planavimas, mums gali padėti, ne tik, rasti laiko sau, bet ir suteikti galimybę, išmokti ko nors naujo, pasikrauti naujos, pozityvios energijos bei padaryti daugiau nei tikėjomės. Nepamirškite savęs, fizinio aktyvumo ir Jūsų kūnas, Jums už tai tikrai padėkos.

Parašykite savo komentarą