Interviu su grožio specialiste Ana Kernovič: 5 svarbiausi patarimai: kaip pasirūpinti veido oda?

Kaip ir kada supratote, kad norite dirbti grožio srityje?

Prieš 8 metus supratau, jog mano pašaukimas yra grožis ir viskas kas susiję su juo. Mano grožio pirminis kelias buvo pradėti blakstienų priauginimą ir gražinti moterų akis. Papildomai studijuoju estetinę kosmetologiją, kad galėčiau praplėsti savo žinių bagažą ir pasiūlyti platesnį paslaugų spektrą. Šiuo metu turiu savo mokymų bei grožio studiją, kuri tapo mano antrais namais bei tai yra vieta kur aš darau moteris gražias bei laimingas.

Kaip karantino laikotarpis pakoregavo Jūsų dienos ritmą? Kaip Jums pavyksta išlikti tokiai energingai ir pasitikinčiai savimi?

Karantinas iš esmės pakoregavo didžiulę dalį žmonių gyvenimus. Asmeniškai man buvo sunkus metas kai prasidėjo pirmoji pandemijos banga, nes likau be darbo ir teko adaptuotis prie karantino griežtų apribojimų. Atėjus antram karantinui tapo lengviau, nes išmokome dirbti ir gyventi ONLINE formatu. Man energijos ir pasitikėjimo savimi suteikia sportas, šokiai ir mankštos Šokio ir sveikatingumo studijoje „Asorti“. Šiuo metu sportuoju namie online, tačiau be galo laukiu kada pagaliau grįšiu vėl gyvai sportuoti pas mylimą trenerę Vaidą ir jausiuosi dar geriau ir šoksiu savo mylimus solo latino šokius.

Kokias pagrindines priemones veido odai, Jūsų manymu, kiekviena prisižiūrinti mergina/moteris privalo turėti?

Kiekviena prisižiūrinti moteris privalo turėti veido prausiklį, parinktą pagal jos odos tipą, toniką arba losjoną, kuris po veido nuprausimo atstato odos pH į normalų odos lygį, kuris yra pH skalėje 5,5. Tuomet itin svarbu turėti dieninį ir naktinį kremus, pritaikytus individualiai pagal odos tipą. Ir patartina turėti veido šveitiklį, kuris naudojamas kartą į savaitę arba kartą į dvi savaites, priklausomai nuo veido odos tipo.

Kokias pagrindines klaidas darome prižiūrėdami savo veido odą?

Pagrindinė problema, kurią daro moterys savo kasdieninio veido odos rūpinimosi rutinoje yra tai, jog pasirenka kremus ne pagal savo odos tipą. Pavyzdžiui: moterys, turinčios riebią odą dažnai renkasi kremus, kuriuose nėra drėkinančių komponentų, nors klaidinga mąstyti, jog riebiaodėms nereikia veido odos drėkinimo. Taip pat dažna klaida yra kuomet nenaudojama veido toniko arba prausiklio. Tai labai svarbu kiekvienos moters veido odos rutinoje.

 5 svarbiausi patarimai: Kaip pasirūpinti veido oda?

  • 1 patarimas – gerti daug skysčių (t.y) vandens, kad odai nekiltų noras dehidratuotis ir sausėti.
  • 2 patarimas – kartą į savaitę naudoti šveitiklį pagal odos tipą, kuris pašalins negyvąsias odos ląsteles ir leis greičiau generuotis naujoms.
  • 3 patarimas – kartą į savaitę naudoti drėkinančias, maitinančias odą veido kaukes.
  • 4 patarimas – atsisakyti žalingų įpročių.
  • 5 patarimas –  gerai paruošti odą prieš miegą ir leisti jai ilsėtis švariai ir su atitinkančiu odos tipą naktiniu kremu.

 Nuoširdžiai dėkojame grožio specialistei Anai Kernovič už nuoširdų pokalbį, patarimus ir rekomendacijas. Tikimės, kad nepamiršite pasirūpinti ne tik vidiniu, bet ir išoriniu grožiu!

Parašykite savo komentarą