Slow and strong

  • Treniruotės trukmė 45 min.
  • Intensyvumas Žemas -vidutinis
  • Sudeginamos kalorijos 200-400 kcal
  • Dirbančios raumenų grupės Visos
  • Treniruotėje Jums prireiks Patogios sportinės aprangos, mankštoms skirtų kojinių, buteliuko vandens bei nedidelio rankšluostėlio.

SLOW & STRONG – lėta funkcinė treniruotė, skirta formuoti stangrų ir tvirtą kūną.  Šios treniruotės skirtos jėgos, ištvermės, lankstumo lavinimui, apjungianti pilates, kalanetikos ir funkcinių treniruočių elementus. Pratimai atliekami lėtu ir vidutiniu tempu, be choreografinių elementų, tačiau ši treniruotė yra taip pat gana intensyvi, reikalaujanti energijos ir ištvermės. Treniruotė puikiai tinka tiems kas nori išlaikyti dailias kūno formas. Pratimai atliekami su savo kūno svoriu, naudojant pasipriešinimo gumas, svarelius, pilates kamuoliukus, žiedus ir kt.

Ši lėta funkcinė treniruotė ypač sustiprina nugaros ir dubens raumenis, gerina koordinaciją ir laikyseną, tinkama įvairaus fizinio parengtumo žmonėms.

Dalyvaudama Slow and Strong treniruotėje suprasite, kad mankšta gali būti daili ir elegantiška, po kurios išeisite jausdamasi grakštesnė, lankstesnė ir stipresnė.

Slow and strong treniruotės vyksta:

Pirmadieniais ir trečiadieniais 19:00 – 19:45 val. Gabijos g. 32

Mūsų komanda

VAIDA VAIČIULYTĖ
VAIDA VAIČIULYTĖ
Grupinių užsiėmimų trenerė
Style switcher RESET
Color scheme