Šiuolaikinio Šokio Pamokos Vilniuje

Su džiaugsmu kviečiame registuotis į naują Šokio ir sveikatingumo studijos “ASORTI” sezoną! Nuoširdžiai laukiame kada vėl galėsime Jus pamatyti, kartu šokti ir kurti, augti ir tobulėti, dalyvauti įvairiuose renginiuose, projektuose, akcijose, konkursuose – juk ASORTI daugiau nei šokis! 💙💙💙

Naujai formuojamos grupės:
💙ŠIUOLAIKINIS ŠOKIS
Asorti medium 7-12 m.
Asorti 13+ 12-17m.

💙Individualios šiuolaikinio šokio pamokos (solo, duetų, trio šokio kompozicijos, pasiruošimas koncertams ir konkursams).

Kodėl rekomenduojame rinktis šiuolaikinio šokio programą?

💙Šiuolaikinio šokio užsiėmimų metu lavinama koordinacija, lankstumas, muzikalumas, kūrybiškumas, mokoma atlikimo ir šokio technikos subtilybių, gilinimąsi į šokio elementus (judesio jėgą, erdvę, laiką), taip pat labai daug dėmesio skiriama kūrybinėms užduotims, kurios išlaisvina ne tik judesius bet ir emocijas.

Daug judesių atliekama atsigulus ant grindų. Jų pagalba įsisavinama taisyklinga kūno padėtis, stiprinami pirštai, kojų, pilvo bei nugaros raumenys, o taip pat kojų verstumas, pusiausvyros pajautimas, lankstumas. Šokėjai atlieka įvairiausius tempimo pratimus, kurie suteikia veržlumo bei didesnę amplitudę atliekant įvairius judesius.
https://asortistudija.lt/services/siuolaikinis-sokis/

💙 PAAUGLIŲ PRIĖMIMAS į ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO GRUPES VYKS RUGSĖJO 7 D.

Būtina išankstinė registracija: http://asortistudija.lt/registracija/
*vietų skaičius labai ribotas.
Jei kils klausimų skambinkite tel. +37062304747

Pajusk šokio teikiamą laisvę ir jėgą!💙💙💙💙

Daugiau info rasite:
www.asortistudija.lt

Komentuoti

Privalomi laukeliai pažymėti *, El-paštas nebus rodomas

Style switcher RESET
Color scheme