Kalanetika intense

KALANETIKA INTENSE – tai vidutinio intensyvumo, lėto tempo mankšta, kurios metu yra naudojamos papildomos priemonės (svareliai, kamuoliai, elastinės juostos ir kt.) Kalanetikoje rasime jėgos treniruočių, tempimo, baleto pratimų, jogos asanų, kuriuos apjungia kineziterapijos principai. Treniruotė tinka besiskundžiančioms nugaros, kaklo srities nuovargiu, sėdimo darbo, nėštumo bei netaisyklingos laikysenos sukeltais skausmais. Kalanetikos treniruočių metu lavinama jėga, lankstumas, ištvermė, koordinacija ir pusiausvyra.

Pulsavimas – tai išskirtinis kalanetikos požymis, kuris padeda sukurti jėgos treniruotės efektą. Mankštos yra įvairios, dinamiškos, visapusiškai lavinančios kūną. Akcentuojamas judesių taisyklingumas, kūno sąmoningumas, plastiškumas bei moteriška elegancija.

Kokia mankštos nauda?

  1. Imame lieknėti, greitėja medžiagų apykaita;
  2. Gerėja savijauta ir didėja energingumas;
  3. Stabdomas organizmo senėjimo procesas;
  4. Atsipalaiduojame nuo kasdienių rūpesčių;
  5. Didėja raumenų tonusas;
  6. Tampame lankstesnės, grakštesnės;
  7. Įgauname vidinės ramybės, labiau pasitikime savimi;
  8. Gerėja laikysena, stiprėja gilieji raumenys.

KALANETIKĄ INTENSE rinkitės, jeigu: pavargstate darbe ir namuose, jeigu darbą baigiate vėliau ir jums tinka vakarinis vėlyvasis mankštos laikas, jums nepatinka greitas tempas, norite lėtai ir ramiai pasimankštinti, norite padailinti kūno linijas neišliejant nei lašo prakaito, norite, kad trenerė pakoreguotų judesius, jeigu atliekate ne visai teisingai bei paaiškintų kam skirtas kiekvienas pratimas, taip pat jeigu norite labiau pažinti save, savo kūną, norite išbandyti ką nors naujo, bet neįpareigojančio, norite būti sveikesnė, laimingesnė bei labiau patikti sau ir savo antrajai pusei.

Kalanetika Intense vyksta:

Pirmadieniais ir trečiadieniais 20:10 – 21:00 val. Gabijos g. 38-3
Antradieniais ir ketvirtadieniais 20:10 – 21:00 val. Laisvės pr. 60

Mūsų komanda:

VAIDA VAIČIULYTĖ
VAIDA VAIČIULYTĖ
Grupinių užsiėmimų trenerė
Style switcher RESET
Color scheme