Sėkmės istorijos

Simona Akamauskaitė, VU doktorantūros administratorė

Negaliu sakyti, kad visą gyvenimą buvau didelė sporto mėgėja. Turbūt vienintelis aktyvaus laisvalaikio leidimo būdas buvo važinėjimas dviračiu. Laikui bėgant viskas ėmė keistis. Pradėjau domėtis įvairiomis treniruotėmis: lankiausi sporto salėje, dirbau su treniruokliais, bėgiojau, vaikščiojau į šokius, išbandžiau ir zumbą. Galiausia labai netikėtai atradau kalanetiką. Tiesą sakant, atradau ne pati, tą padarė draugė. Už tai iki šiol esu jai dėkinga.

Į treniruotes vaikštau jau beveik metus. Iš pradžių maniau, kad ilgai neištversiu, kad kalanetika palyginti su zumba labai neintensyvi ypač, kai apie tokią treniruotę anksčiau net girdėjusi nebuvau. Tačiau klydau. Ir netgi labai. Visoms, kurios mano, kad kalanetikoje nėra, ką veikti, siūlau ateiti ir išbandyti – veikti tikrai yra ką. Geriausia tai įrodo raudonis skruostuose po treniruotės ir lengvas raumenų nuovargis, tačiau mintys šviesios, kūnas atsipalaidavęs, o nuotaika kuo geriausia. Per visą šį laiką, kol lankau treniruotes, kūnas sutvirtėjo, tapau fiziškai ištvermingesnė, pagerėjo ir laikysena.

Maždaug po pusmečio šalia kalanetikos pradėjau lankyti barre treniruotes. Tikrai nesitikėjau, kad rezultatai pasimatys taip greitai! Tvirtos kojos, rankos, nugara ir pečiai – jau po kelių treniruočių. Taip, barre tikrai intensyvi ir daug ištvermės reikalaujanti mankšta, tačiau rezultatai tą atperka. Virpantys raumenys ar išmušęs raudonis tikrai netrukdo mėgautis treniruote. O dar tas grakštumas: tiesi nugara, ilgos kojos, plastiškos rankos – jautiesi labai moteriškai! 🙂

Labai motyvuoja ir trenerė Gintarė – tikras grakštumo ir moteriškumo pavyzdys. Vien į ją pažiūrėjus galima įtikėti treniruočių efektyvumu. Visada gerai nusiteikusi, dvelkianti ramybe – Gintarė sukuria jaukią aplinką ir tą jaukumą skleidžia kitiems. Ačiū Tau už dėmesį ir profesionalumą. 🙂

Neringa, gimnazijos mokinė

Visuomet norėjau šokti. Pavydėjau žmonėms, kurie gražiai šoka,tačiau,dėl nepasitikėjimo savimi,vis nesirįžau užsukti į kokią nors šokių studiją. Viskas pasikeitė,kai draugė pasiūlė kartu su ja atvykti į šokių ir sveikatingumo studiją „Asorti“,vos spėjau įžengti pro duris,kai mane tą pačią minutę pasitiko labai šiltas,draugiškas,gerumu spinduliojantis žmogus – „Asorti“ studijos įkūrėja Vaida.

Man užteko poros sekundžių,ir supratau,kad šioje studijoje tvyro tikra draugystės  atmosfera,visi nariai yra draugiški,tolerantiški,padedantys vieni kitiems.Kalbant apie studijos užsiėmimų kokybę,tikrai esu labai patenkinta,kadangi  čia dirbantys treneriai atsižvelgia į kiekvieno žmogaus galimybes,visuomet pataria,kaip galima atlikti tam tikrą pratimą,kad jis būtų dar veiksmingesnis,visuomet skatina nepasiduoti,judėti pirmyn.Taip pat,asmeniškai man,užsiėmimų kokybė dar patinka tuo,kad gauname ne tik praktinių žinių,mes taip pat sužinome ir daug teorijos,kuri tikrai praverčia ateityje.

Laikas bėga,ir štai,jau trečius metus esu „Asorti“ studijos narė,ir aš tuo didžiuojuosi! Per šiuos metu šioje studijoje tikrai išmokau labai daug,pirmiausia-atsirado pasitikėjimas savimi,susipažinau su studijos nariais,susiradau šaunių draugių,patobulėjau šokių srityje, ir maniau svarbiausia- pamilau šokį,pamilau sportą bei sveiką gyvenimo būdą.Dabar drąsiai galiu sakyti,kad šokio ir sveikatingumo studija „Asorti“ tai vieta,kur galima prasmingai ir smagiai praleisti laisvalaikį, pamilti šokį ir sportą,susirasti naujų draugų bei pažįstamu,ir aš tikrai tikiu,kad visi,kurie peržengs „Asorti“ studijos slenkstį nepasigailės,jog pasirinko šią studiją,ir studija jiems taps ne tik vieta,kur galima pašokti ir pasportuoti,studija jiems taps galbūt didele,galbūt mažyte jų gyvenimo dalimi.

Neringa, gimnazijos mokinė

Kasdienė rutina, įtampa, sunkūs iššūkiai ir nesibaigiantis darbų sąrašas… dalykai, kurie aplanko mus visus. Ir ko gero vienintelis užsiėmimas, kuris mane priverčia viską pamiršti – tai sportas.

Nuo mažumės mėgau judėti muzikos ritmu, plastiški judesiai ir grakštumas buvo mano palydovai. Tačiau aš netapau balerina. Kartais mąstydama apie balerinos karjerą nusišypsau ir džiaugiuosi, kad visgi pasirinkau modernius šokius. Juose atradau ne tik grakštumą, bet ir judesių įvairovę. Taip pat sutikau nuostabią vadovę Vaidą. Neabejoju, kad nebus tokių, kurie drįstų nesutikti, jog vadovė – labai draugiška ir šilta asmenybė, iš visos širdies atsidavusi šokiams ir sveikatingumo užsiėmimams. Taip pat  Šokio ir sveikatingumo studijoje „Asorti“  lankau ir sporto užsiėmimus. Juk šokėjai turėti dailią figūrą būtų visai neblogai.

Nors esu gimnazijos mokinė, o veiklos ir užsiėmimų yra išties daug, neketinu pamiršti šokių. Nes Asorti studija – tai raktas į sėkmę, raktas į svajonių išsipildymą. Šokdama pamirštu viską ir esu tikroji aš – Neringa.

Sandra, auditorė

„Kelis metus intensyviai sportavau sporto klube, tačiau pasinėrus į mokslus ir darbus tam laiko jau nebeliko. Daugiau kaip metus buvau padariusi pertrauką ir nesportavau. Po daugiau kaip metų laiko be sporto pajutau, kad pradeda mausti nugarą, traukia blauzdų raumenis, todėl nusprendžiau vėl pradėti sportuoti. Išbandžiau 3 skirtingus sporto klubus Vilniuje, tačiau po mėnesio sporto kiekviename sporto klube nesinorėjo grįžti: eilės prie treniruoklių, trenerių abejingumas (arba kaip ir už viską „mokėk papildomai“, o jei ne – daryk kaip moki).

Draugė, turinti problemų su stuburu, pasiūlė nueiti kartu į kalanetikos užsiėmimą. Kadangi sportuoti norėjau, nusprendžiau pabandyti. Ir šiandien praėjus jau 4 mėnesiams galiu drąsiai pasakyti, kad jaučiuosi atradusi tai, ko norėjau. Jaučiuosi ne tik fiziškai, bet ir emociškai puikiai. Po darbo treniruotė kaip atgaiva. Namo grįžtu pamiršusi darbe kamavusius klausimus ir problemas. Kūno ir dvasios ramybė, taip apibūdinčiau savijautą po treniruočių. Didelis ačiū trenerei Gintarei. Gera eiti į treniruotes, nes žinai, kad laukia ne tik nuoširdžiai besišypsantis veidas, bet ir puiki treniruotė“

Sandra, valstybės tarnautoja

„Rimtai“ užsiiminėti kalanetika pradėjau beveik prieš metus, t. y. nuo 2015 m. balandžio mėn. Iš esmės, tai tik todėl, kad gydytojos neurologė ir reabilitologė dėl protrūzijos (išvaržos) rekomendavo šį sportą. Iki tol, galvojau, kad kalanetika – tai pagyvenusių žmonių sportas, toks lengvas ir nėr čia ką veikti, bet… kol nepradėjau.

Praėjo beveik metai: nugaros skausmas sumažėjo, kūnas tapo tvirtesnis, o supratimas apie kalanetiką pasikeitė jau po pirmų užsiėmimų

– tai, visgi, ne pagyvenusių žmonių sportas, tai bet kurios amžiaus grupės žmonių sportas, reikalaujantis daug darbo su savo kūnu, mintimis, emocijomis tam, kad tinkamai atliktume kalanetikos pratimus, po kurių savijauta – FANTASTIŠKA. Po treniruotės apima toks jausmas, kad, atrodo, galėčiau dar 8 valandas dirbti. O ir nuotaika puiki, emociškai jaučiuosi stabilesnė. Prie viso šito prisideda profesionali trenerė – Gintarė, tai jai didžiausias AČIŪ už kantrybę, malonų ir šiltą bendravimą, pagalbą atliekant pratimus ir ne tik. Linkėčiau visada išlikti tokiam kolektyvui, kuris pritrauktų vis daugiau bendraminčių ir įtikintų tuos, kurie skeptiškai žiūri į šį sportą. Trenerė Gintarė, su ja daugiausiai tenka bendrauti, tai vienareikšmiškai – puikus žmogus, profesionali trenerė. Atsakingai ir nuoširdžiai dirbanti savo darbą. Vaida, su vyru mokėmės pas ją šokio. Kantri, profesionali šokio mokytoja. Ačiū jai“

Giedrė, vyr. specialistė

„Visada, kai gyvenime reikia pradėti šį tą naujo, arba prisiminti tai, ką kažkada labai mėgai ir imtis to vėl, darosi šiek tiek baisu, nedrąsu. Žinoma, tokia būsena natūrali žmogaus reakcija į pasikeitimus, bet kartais būtent dėl jos taip ir nežengiamas lemiamas žingsnis svajonės link.

Apie šokių studiją „Asorti“ žinojau labai seniai, nes vadovę Vaidą pažįstu daugiau nei 15 metų, bet visada rasdavau priežasčių dėl ko negaliu pradėti šokti.

Kol galiausiai studija atsidarė visai šalia namų ir nebebuvo, kur dingti. Susiruošiau ir pagalvojau: „Na, pabandysiu!“ Ir dabar negaliu atsidžiaugti, kad pasiryžau. Apie užsiėmimų kokybę tikriausiai net neverta pasakoti, nes juos veda diplomuota savo srities profesionalė. Nei į vieną pamoką vadovė neateina nepasiruošusi ar kažką pamiršusi. Be to visada su gera nuotaika. Ji visos treniruotės metu pastebi kiekvieną merginą (nors pamokas lanko įvairaus amžiaus moterys, merginos, bet jos visos bendrauja kaip bendraamžės), padeda, jeigu kartais nepavyksta kažko padaryti, pagiria, paskatina, o lengvą kritiką visada išsako šmaikščiai. Bet žinote, kas man labiausiai patinka studijoje „Asorti“? Profesionaliai vesti šokių pamokas gali tikrai ne viena trenerė, bet į savo darbą įdėti tiek meilės, jėgų ir atsidavimo – tai talentas. Visos merginos studijoje labai draugiškos, noriai bendrauja, todėl galima diskutuoti pačiomis įvairiausiomis temomis. Galbūt dėl to studijoje nuolat organizuojami renginiai, šventės, seminarai. O tai buria žmones į vieningą bendruomenę. Visoms, kurios vis dar svarsto, ar verta pradėti šokti, ar nesuklys pasirinkę „Asorti“ studiją, galiu drąsiai pasakyti – ateikite ir savo akimis įsitikinsite, kad „Asorti“ – tai daugiau nei šokis“.

Ingrida, Contis Grou Ltd, Didžioji Britanija, Direktorė Baltijos, Skandinavijos bei Europos rinkai

Pastaruosius keletą metų sistemingai sportavau – kūno mankšta, jėgos pratimai su svarmenimis bei savo kūno mase, joga. Rytais vakarais sportuodavau savarankiškai namuose po valandą, derinau mitybą. Po 40 metų natūralūs apykaitos ir metabolizmo procesai lėtėja, be to turiu blogą genetinį fondą – išryškėjo skydliaukės, kraujotakos problemos, beje dar vaikystėje buvau ganėtinai silpnos sveikatos ir tik sportas gelbėjo atsikratyti negalavimų bei jaustis energingai, stipriai.

Turiu 3 vaikus, dirbu aukščiausio lygmens vadovaujamą darbą finansinių technologijų srityje, kur nuolatiniai pokyčiai ir iššūkiai, juos lydintis pastovaus asmeninio ir profesinio tobulėjimo bei augimo poreikis, nuolat didėjantys rinkos ir klientų lūkesčiai bei spaudimas reikalauja puikios fizinės būsenos bei psichologinės elgsenos ir be abejo balansavimo tarp asmeninių, šeimos bei verslo interesų.  Ėmiau dairytis naujų sporto – laisvalaikio krypčių, kurios būtų aktyvios, lavintų kūną bei raumenis, bet tuo pačiu padėtų atsipalaiduoti ir, ko trūko sportuojant namuose, bendruomeniškumo, komandinio darbo ir pasitenkinimo bendrais rezultatais. Visiškai atsitiktinai sužinojau apie šokio ir sveikatingumo studiją Asorti ir nutariau išmėginti Solo Latino užsiėmimus bei Kalanetikos treniruotes. Šokių užsiėmimai pavergė tuo, kad čia galėjau 1 šūviu nušauti 2 zuikius: 1) sudėtingos raumenų mankštinimo bei tempimo treniruotės kūno dailinimui ir stangrinimui, nes be jų niekada nepradedama sudėtingų šokių treniruotės, 2) malonumą pasinerti į svaiginančio judesio bei šokio sūkurį, pasijusti profesionalios šokėjų komandos dalimi. Stebėtina, kad Solo Latino pamokas lanko įvairaus amžiaus, pomėgių ir skirtingų darbinių sričių žmonės ir būdamos kartu mes tapome tarsi maža šeima, kuri dalinasi patirtimi, rūpesčiais, patarimais, kartu rengiame pasirodymų programas, dalyvaujame socialiniuose projektuose. Ši studija, skirtingai nei visos kitos komercinės orientacijos įstaigos ir klubai, padeda spręsti asmenines kūno ir fiziologines problemas ir poreikius, kuria socialiai atsakingą bendruomenę, organizuojančią seminarus, nemokamus renginius vaikams, seniūnijų gyventojams. Kalanetikos užsiėmimus išmėginau jau lankydama Solo Latino šokius ir įsitikinau, kad tikro profesionalaus trenerio užsiėmimai yra išskirtiniai, padedantys tobulinti kūną ne intensyviais judesiais ir pratimais, bet taisyklingu raumenų tempimu, suderintu su kiekvieno žmogaus ritmu ir tempu, atliekant juos teisingai ir išbaigtai. Be  to, man tai priminė jogą, nes šių užsiėmimų metu paraleliai balansuojama tarp vidinių pojūčių ir fizinių pratimų, kuriama vidinė harmonija ir nusiraminimas po įtemptos dienos. Teko stebėti ir klubo vadovės darbą su vaikais bei koncertus, kurie yra labiausia nešališkas darbo rezultatas – vaikų pasiekimai tikrai stebinantys, tobulumo pasiekiama per glaudų vadovės ir vaikų darbą, tarpusavio supratimą ir vaikų norą tobulėti, o vadovės – jiems padėti. Kadangi esu labai aktyvus žmogus, peržengęs 40m ir auginantis tokius pat aktyvius 3 vaikus, galiu palyginti studijų, sporto klubų, būrelių ir sporto mokyklų darbą, eigą ir tvarką. Lenkiu galvą prieš Asorti klubo įkūrėją ir jos sielą Vaidą, kuri turi neišsemiamą vidinę energiją bei gebėjimus įkvėpti, dirbti ir valdyti skirtingo amžiaus, fizinio parengimo, interesų ir emocinės būklės žmones. Ji tiesiog užkrečia gerumu, atvirumu ir nuoširdžiu darbu! Visiškai skirtinga savo ekspresija ir energetika yra kalanetikos trenerė Gintarė (Vaida – energijos gumulas, ekspresyvi, uždeganti, imponuojanti asmenybė su begaliniu įvairių šokio bei sporto studijų profesionalu perengimu , kai tuo tarpu Gintarė – ramybės, gėrio,  vidinės harmonijos ir pasitikėjimo šaltinis, leidžiantis pamiršti kiekvienam treniruotės dalyviui jo fizinio pasirengimo ir ištvermės galimybes bei ribas). Teko išmėginti ir trenerės Marijos vedamą Šokio aerobikos treniruotę. Ši trenerė neabejotinai visus įtrauks į audringą kūno treniruotę, sumaišytą su įstabiais baleto – kūno balansavimo elementais. Manau, kad studijos ir kiekvieno užsiėmimo daugialypiškumas ir yra sėkmės raktas atrasti kiekvienam skirtingam individui jam mielą, priimtiną ir užvedantį dalyką, įtraukiantį į  nuolatines treniruotes ir užsiėmimus.

Reda, profesionali visažistė

Esu R.V., profesionalia visažiste dirbu jau 12 metų. Visažistes darbas ne tik pilnas grožio bei kūrybos, bet kupinas ir streso. Darbas įvairuose renginiuose, kas dieną pilnas naujų iššūkių, naujų žmonių. Ne tik nuolat atnaujinu savo žinias lankydama grožio meistrų seminarus, bet ir padedu jaunajai vizažistu kartai, dėstau visažo paskaitas studentams, kartu kuriame naujus projektus. Dar stengiuosi būti gera mama savo dviems sūnums ir būti mylima dėmesio verta lygiaverte partnere savo vyrui.

Todėl šokio ir sveikatos studija Asorti Solo lotyno pamokos man yra galimybė pabūti savimi, pasijusti moterimi, suprasti savo kūną, išmokti jį mylėti ir valdyti. Draugiška ir šilta atmosfera padeda pabėgti nuo streso ir šypsotis siekiant bendrų rezultatų.

Ala Chalapova, pardavimų vadybininkė

Myliu sportą nuo paauglystės, bet savo “tobulą sportą” radau tik dabar, t.y. prieš 10 mėn., ir jis įsiliejo į mano gyvenimą, dabar mano gyvenimas yra planuojamas aplink kalanetikos treniruotes. Net nepastebėjau, kada būtent dingo nugaros skausmai, atsistatė laikyseną, dingo pastovus nuovargis. Kalanetika- nuostabus sportas jungiantis baleto ir jogos elementus kartu. Treniruotės metu užsimiršta visos problemos, praeina visi skausmai, susitvarko mintys, atsiranda vidinė ramybė.

Kalanetikos mankštos metu atliekame daug tempimo, balanso, jėgos pratimų, dirbame su gimnastinėms gumomis ir svareliais, viskas yra atliekama labai grakščiai ir moteriškai. Mūsų kiekviena treniruotė yra skirtinga todėl negali būti nuobodi!

Labai motyvuoja mūsų tobula trenerė Gintarė – jauna, bet daug žinanti, visiškai ja pasitikiu! Žmogus tikrai dirbantis savo darbą, žiūrint į ją norisi patiesinti nugarą dar labiau ir pasitempti dar stipriau! Gintarė skiria dėmesį kiekvienai narei, viską mato ir kontroliuoja, kad pratimai būtų atliekami teisingai. Visada besišypsanti, visada palaikanti ir visada geros nuotaikos!

Gailiuosi, tik dėl tuo kad tiek laiko sugaišau sporto salėje, o reikėjo iš karto pasirinkti kalanetiką!
Visiems ir kiekvienam drąsiai galėčiau rekomenduoti šią sporto šaką ir būtent trenerę Gintarę!

Dovilė Kuliešienė

Dukrytės draugės mama pakvietė kartu su jos dukryte lankyti šokius. Ypač patraukė tuo, kad papasakojo apie puikią vadovę, nes visada žinojau, kad svarbiausia ne užsiėmimai, ne technika, net ne aplinka kurioje užsiėmimai vyksta o treneriai arba vadovai. Nuo pat pirmo užsiėmimo mano abi dukrytės susižavėjo šokiais Asorti studijoje ir nebuvo nei vieno karto, kad nenorėtų eiti į užsiėmimus. Vieną kartą mažesnioji net nuėjo su labai skaudančiu pilvuku, nes taip labai norėjo mokytis šokti. Be jokios abejonės, vadovė Vaida – visų treniruočių šviesulys, vaikų meilė ir pavyzdys.

Tas švelnus griežtumas su kuriuo ji mokina mergaites tiesiog užburia mergytes ir įkvepia jas pasitempti, mokytis, mylėti, šokti. Atmosfera ir bendravimas su vaikais labai betarpiški, draugiški, kas atveria kelius tikram profesionaliam šokio mokymuisi. Nėra jokios įtampos ar baimės, kad kažką padarysiu ne taip, kad gal būsiu ne tokia gera kaip kitos. Esame labai labai dėkingi Vaidai. Ačiū!

Gerda Janukėnaitė vyr. specialistė

Apie mane: Nuo mažens buvau aktyvus vaikas, todėl nuo vaikystės nevengiau sportuoti. Studijų metais prakaitą liejau sporto klube, į grupinius užsiėmimus vaikščioti vengiau (kelis kartus pabandžiau, nepatiko ten tvyrojusi atmosfera), todėl savarankiškai sportavau sporto salėje. Baigėsi studijos, baigėsi ir mano intensyvus sportas, prasidėjo tik darbas. Kai imdavo graužti sąžinę – išbėgdavau pabėgioti, retkarčiais pratimus atlikdavau namuose, tačiau kaip viskas greitai prasidėdavo, taip greitai ir baigdavosi. Viskas tęsėsi 2 metus (nei daug, nei mažai)

Tačiau vieną gražią rudens dieną įkvėpta bendradarbės (ačiū Jai) pradėjau domėtis grupiniais užsiėmimais, kurie vyksta ne sporto klubuose, o mažose studijose, kadangi ji buvo tai išbandžiusi, todėl siūlė ir man (dėl begalės pliusų). Dvejojau, galvojau ir nusprendžiau išbandyti. Greitai kibau į paieškas išsikėlusi tik 3 prioritetus: (1) profesionalumas, (2) arti namų, (3) protinga kaina. Po ilgų ieškojimų, mano gyvenime atsirado Asorti studija. Taip sakant paragavus, dabar jau nebegaliu sustoti. Ir taip aš jau čia 9 mėnesius. Į kiekvieną treniruotę einu kaip į šventę, antradienio ir ketvirtadienio vakarai tapo šventu reikalu – Asorti studijoje (panašiai kaip kalendoriuje pažymėtos raudona spalva gruodžio 24-26 d. ir pan.). Galiu teigti, kad gimiau čia iš naujo ir labai tuo džiaugiuosi!

 Apie Asorti studiją: Asorti studijoje lankau Vaidos vedamas treniruotes. Jaunatvišku optimizmu spinduliuojanti Vaida be galo myli savo darbą, kurį atlieka profesionaliai. Jos vedamos treniruotės šiltos atmosferos, motyvuojančios, aktyvios, ne monotoniškos, kokybiškos, efektyvios, po kurių jautiesi ne tik fiziškai stipresnis, bet ir psichologiškai. Tapau ištvermingesnė, sustangrėjo kūnas, pagerėjo laikysena. Vaida, esi moteriškumo, gėrio ir disciplinos pavyzdys. Šiandien jau nebeįsivaizduoju savęs be tavęs, tavo vedamų treniruočių ir Asorti studijos. Vaida, jos treniruotės ir Asorti studija per pastaruosius kelis metus yra mano didžiausias atradimas. Gerbiu, myliu ir bučiuoju! Rekomenduoju ir TAU prisijungti prie mūsų, nepasigailėsi!

Style switcher RESET
Color scheme