Mandala Kalanetika I Chna tatuiruotė

KUR: “Asorti” studijoje Pašilaičiuose, Gabijos g. 38-3
KADA: spalio 14 dieną, sekmadienį
LAIKAS: 17:00 – 18:30 val.*
*studijos durys atveriamos likus 15 min. iki renginio pradžios
REGISTRACIJA BŪTINA: info@asortistudija.lt
Registracija galioja tik GAVUS PATVIRTINIMĄ el. laišku iš studijos administracijos
KAINA: 8 eur (apie apmokėjimą informuojame kartu su registracijos patvirtinimu)
Renginyje bus fotografuojama.

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

MANDALA KALANETIKA – mankšta simboliniame bendraminčių moterų rate, siekiant sukurti harmoningą ir įkvepiančią atmosferą bei išskirtinį ryšį, kuriame skleidžiasi pozityvi energija ir meilė sau.

♥ Kalanetika – ne be pagrindo vadinama viena moteriškiausių mankštos rūšių. Jos metu atliekami lėti švelnūs judesiai, kuriems būdingas plastiškumas, nuoseklus ir dailus perėjimas iš pratimo į pratimą. Jeigu mankštiniesi susikaupus ir nuoširdžiai, randi ramybę, labiau supranti savo vidinius pojūčius ir pradedi gerbti savo kūną tokį, koks jis yra.
♥ Mankšta nesudėtinga, todėl tinka įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms, norintiems sustiprinti giliuosius kūno raumenis, pagerinti laikyseną, pajusti harmoniją, atsipalaidavimą, ramybę.
♥ PULSAVIMAS – išskirtinis kalanetikos metodas, pakeliantis mankštą į naują lygį kai pratimų atlikimas tampa vienu malonumu.

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

CHNA TATUIRUOTĖS – neatsiejama senovės Indijos kultūros dalis. Piešimas yra lydimas simbolių ir ritualių, daugelis tatuiruočių turi reikšmes. Procedūra maloni, nes piešiama teptuku, išsilaiko iki 10 dienų.
Renginio metu Jus tatuiruotėmis papuoš profesionali chna meistrė Deimantė Praškevičiūtė , kuri piešia ant žmonių kūnų jau 6 metus bei pati gamina dažus tik iš natūralių ingredientų.

Daugiau apie Deimantę ir jos darbus: https://www.facebook.com/naturaliChna/

Komentuoti

Privalomi laukeliai pažymėti *, El-paštas nebus rodomas

Style switcher RESET
Color scheme