GIMTADIENIS KAIP KINO FILME

Gruodžio 8 dieną Šokio ir sveikatingumo studija „Asorti“ sukvietė visus, mylinčius šokį, kartu atšvęsti jau 6-ąjį gimtadienį. Šis gimtadienis buvo ypatingas tuo, jog jame skambėjo pačios gražiausios visų laikų filmų dainos.

Šokis vienija, suartina. Tai ne tik laisvalaikio užsiėmimas, tai emocijų ar jausmų išreiškimas, asmenybės ugdymas, o kai kuriems ir gyvenimo dalis. Todėl šokėjos susirinkusius į Vilniaus Kamerinį teatrą stebino įvairiausių žanrų ir stilių pasirodymais. Čia netrūko tiek linksmų džaivo, kantri žingsnelių, tiek susimąstyti verčiančių šiuolaikinio šokio kompozicijų. Scenoje pasirodė visos „Asorti“ studijos šokėjų grupės: tai pačios mažiausios „Asorti“ mini perliukų šokėjos, kurios visus linksmino nuotaikingu „Letkiu“, „Asorti“ medium grupė ir jų užburiančios šokio improvizacijos bei „Asorti“ solo latino šokėjos, kurios scenoje užkūrė tikrą pirtį audringa „Salsa“.

Koks gi gimtadienis be dovanų, tiesa? O jų buvo išties gausu. Gimtadienio proga „Asorti“ studijos pasveikinti atvyko privačios „Saulės“ gimnazijos popchoras „Saulės zuikučiai“, tos pačios gimnazijos moksleivė aksominio balso savininkė Emilija Statinaitė, nuostabus smuikininkas Paulius Vaicekauskas, tarptautinis saksofono virtuozas Žygimantas Skvarčevskis, kuris koncertuoja tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje bei būrys fotografų.

Nors šiai gimtadienio šventei asortietės ruošėsi ištisus metus, tačiau net nepastebėjo kaip greitai koncertas artėjo prie pabaigos, kuomet scenoje pasirodė didžiulis tortas, fejerverkai ir konfeti. Tėvelių akyse sužibo laimės ašaros, taip gera matyti laimingus vaikus scenoje. O šokėjos garsiai dėkojo visiems prisidėjusiems prie šilto ir jaukaus vakaro: savanoriams, tėveliams, svečiams ir, žinoma, labiausiai „Asorti“ studijos įkūrėjai, sielai, vadovei Vaidai.

Šokėjos pažadėjo kitais metais surengti dar smagesnę, dar didesnę ir labai jaukią šventę, nes „Asorti“ – tai daugiau nei šokis.

Komentuoti

Privalomi laukeliai pažymėti *, El-paštas nebus rodomas

Style switcher RESET
Color scheme