Vestuvinio šokio pamokos

Laukiaute svarbiausios gyvenimo šventės?  Norite nustebinti svečius ir draugus? Mes galime Jums padėti ne tik išmokti šokti, bet ir sukurti šokio kompoziciją pagal Jūsų norimą muziką ar idėją ! Individualios  šokio pamokos studijoje ASORTI- tai ne tik puiki galimybė, Jums praleisti daugiau laiko kartu , bet ir sukurti įsimintiniausią  Jūsų  gyvenimo šokį. Nustebinkite ne tik artimuosius, bet ir save!

Dėl individualių pamokų teiraukitės tel. +37062304747 arba el.p. info@asortistudija.lt

Būtina išankstinė registracija!

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek pamokų reikia? Pamokų skaičius priklauso nuo to, kiek liko laiko iki Jūsų šventės, nuo jūsų užimtumo, jūsų pastangų, sugebėjimų ir, žinoma, pageidaujamo rezultato. Jei norėsite sudėtingesnės choreografijos, prireiks daugiau pamokų. Jų metu susipažinsite su pagrindiniais pasirinkto šokio žingsneliais ir bus parinkta Jums tinkamiausia choreografija.

Kokia yra šokiui tinkama muzika? Didelę įtaką šokio sėkmei turi dainos pasirinkimas. Siūlome rinktis dainą, kuri Jums ką nors malonaus primena iš judviejų draugystės. Muzikinis kūrinys pirmiausia turi patikti Jums ir puikiai derėti prie šventės temos, būti aiškaus ritmo. Rekomenduojame, išsirinkus muzikinį kūrinį, būtinai dar kartą peržiūrėti dainos žodžius. Jie taip pat turėtų būti prasmingi ir tikti Jūsų meilės šventei.
Jei negalite išsirinkti muzikos, Šokio ir sveikatingumos studijos ASORTI komanda Jums būtinai padės rasti geriausiai tinkantį variantą.

Kokia yra vestuvinio šokio trukmė? Dažniausiai muzikos kūrinio trukmė būna 3–4 minutės, tačiau jei visą šį laiką šoksite, svečiams pabos net ir itin įspūdingas šokis. Idealiausias variantas, kurį mes Jums rekomenduojame –  2 minutės. Per tiek laiko spėsite parodyti gražiausius žingsnelius, nepervargsite, pritrauksite svečių dėmesį, o svarbiausia – jį išlaikysite.

Idėja. Galite atlikti vestuvinį šokį pagal gyvai atliekamą muziką. Tai puikus pasirinkimas romantikams, kurie nori savo vestuviniu šokiu ne tik nustebinti, bet ir sujaudinti šventės svečius.

Registracija

Style switcher RESET
Color scheme