Mūsų komanda

Šokių studijos Asorti įkūrėja, vadovė, šokio mokytoja

Vaida Vaičiulytė šoko jau nuo vaikystės ir šį hobį pavertė mėgstamu darbu. Siekdama įgyti pedagoginių, psichologinių ir kitų žinių studijavo Lietuvos edukologijos universitete ir įgijo šokio bakalauro kvalifikacinį laipsnį, meno pedagogikos profesinę kvalifikaciją, įgijo šokio edukologijos magistro laipsnį . Vaidos tikslas šokėjams atskleisti šokio teikiamą laisvę bei jėgą. Šokio užsiėmimų metu vadovė siekia suteikti teorinių ir praktinių žinių šiuolaikinio, klasikinio ir kitų stilių, kuriuos jungia įvairiose šokio kompozicijose.
Vaida taip pat veda grupinius užsiėmimus (Pilates mankštas, lieknėjimo treniruotes), yra sertifikuota trenerė bei nuolat tobulinasi sveikatingumo seminaruose, dalyvauja sporto konvencijose, turi tarptautinę licenciją vesti sporto užsiėmimus.

Grupinių užsiėmimų trenerė

Vaida Vaičiulytė

Gintarė Bukytė – profesionali šokėja, grupinių užsiėmimų trenerė

Ne vienerius metus šokanti „Asorti“ merginų grupėje, dalyvaujanti viešuose renginiuose ir koncertuose, Gintarė savo žiniomis ir patirtimi dalinasi vesdama kalanetikos ir barre treniruotes, kurios labiausiai ir primena šokėjų mankštas.

Jos teigimu, gera treniruotė – kai įsijungia ne tik kūnas, bet ir protas (angliškai „body and mind“), tada gali sustoti, įsigilinti į save, atrasti tai, kas iš tikrųjų tau tinka, patinka ir lengviau pažvelgti į kasdieniškas situacijas.

„Geras treneris yra tas, kuris supranta ką, kaip ir kodėl daro, išmano pačią treniruotės sistemą. Tada ir pats mėgaujiesi savo darbu ir klientės lieka patenkintos. Svarbu išmokti pačiam, o tada mokyti kitus kaip tai padaryti.

Nuolat tobulinuosi sveikatingumo seminaruose, dalyvauju sporto konvencijose. Be kalanetikos ir barre, intensyviai praktikuoju jogą.

Mano treniruotės yra dinamiškos, kiekvienoje iš jų palieku dalelę savo širdies ir stengiuosi, kad po mankštos moterys išeitų tapusios nors truputį pozityvesnės, laimingesnės ir mylinčios save labiau“

Grupinių užsiėmimų trenerė

Gintarė Bukytė

Style switcher RESET
Color scheme